אודות החברה


התחדשות לאומית לישראל הוקמה על ידי עו"ד אילן שלומוביץ, אשר פעיל מעל עשור בתחום ההתחדשות העירונית כעו"ד המייצג אך ורק בעלי דירות ונכסים בפרויקטים, כדי לסייע ולהוביל את בעלי הדירות והנכסים בדרכם בהתחדשות עירונית.

   

התחדשות לאומית לישראל היא ארגון המשלב באמתחתו את כל מעטפת הצרכים והיועצים עבור בעלי דירות ונכסים בהתחדשות עירונית.

התחדשות לאומית לישראל מייצגת בעלי נכסים במגוון ערים ובעלת ניסיון עשיר בהובלת תהליכי תמ"א 38 ופינוי בינוי החל משלב ארגון בעלי הנכסים הראשוני ועד לאכלוס הבניין החדש.

התחדשות לאומית לישראל חרטה על דגלה להוביל שינוי חברתי המונע מתוך בעלי הנכסים בכל בניין ומביא לידי ביטוי ומיצוי מקסימלי של רצונם וצרכיהם.

כל בניין הוא חליפה הנתפרת בהתאמה אישית ללקוח, כאשר המדיניות המשתנה חדשות לבקרים במדינת ישראל מייצרת מציאות של חוסר וודאות אותה אנו שואפים לצמצם ולהנגיש בתהליך סדור לבעלי הדירות והנכסים.

 

עו"ד אילן שלומוביץ |  יו"ר

מייסד ובעלים של משרד עוה"ד שלומוביץ, סורקין ושות' ,מתמחה בתחום המקרקעין בכלל ותחום ההתחדשות העירונית בפרט, פעיל בתחום ההתחדשות העירונית מראשית דרכה.

במסגרת התחדשות עירונית אילן בחר לייצג אך ורק בעלי דירות בפרויקטים.

אילן ייצג (ועודנו מייצג) קרוב ל-70 בניינים ומאות בעלי דירות בפרויקטים מסוג תמ"א 38/1 (עיבוי בינוי) ו- תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש).

אילן החל את דרכו במקצוע עריכת הדין כמומחה לדיני המשפחה והמעמדאילן החל את דרכו במקצוע עריכת הדין כמומחה לדיני המשפחה והמעמד האישי, התמחות זו תרמה רבות לגישה המולטידיספלינרית של המשרד ברבות השנים ומיצבה אותו כמשרד אשר ביכולתו להבין את צרכיו האמיתיים של הלקוח במרכז ההליך, למקסם את התועלת שניתן להפיק, תוך מזעור הנזקים האפשריים ובהתאם לכך להעניק לו פתרונות חדשניים וייחודיים העונים על צרכיו. במהלך שנותיו אילן ליווה אלפי לקוחות בדרכים רבות אם זה בייצוגם בבתי משפט, בתי דין, אל מול הרשויות השונות, מתן שירות משפטי לעסקים ולחברות, וייצוג בעסקאת והסכמים רבים ומגוונים. בשנים האחרונות אילן שם את יהבו על תחום ההתחדשות העירונית וזאת בעיקר במסגרת תמ"א 38 אשר בו הוא בחר את הנישה של ייצוג הדיירים ומתן פתרונות חדשניים מקיפים למקסום הערך עבורם ומזעור הנזק.  בנוסף אילן הינו מגשר ובורר ואף הקים בשנת 2016 מחלקה ייעודית לכך במשרדו, בראשותו של הרב ד"ר עו"ד חיים שיין.

לצד זה, עוה"ד אילן שלומוביץ דירקטור בחברה קדישא, אב לארבעה ילדים וסב לשני נכדים. האישי, התמחות זו תרמה רבות לגישה המולטידיספלינרית של המשרד ברבות השנים ומיצבה אותו כמשרד אשר ביכולתו להבין את צרכיו האמיתיים של הלקוח במרכז ההליך, למקסם את התועלת שניתן להפיק, תוך מזעור הנזקים האפשריים ובהתאם לכך להעניק לו פתרונות חדשניים וייחודיים העונים על צרכיו. במהלך שנותיו אילן ליווה אלפי לקוחות בדרכים רבות אם זה בייצוגם בבתי משפט, בתי דין, אל מול הרשויות השונות, מתן שירות משפטי לעסקים ולחברות, וייצוג בעסקאת והסכמים רבים ומגוונים. בשנים האחרונות אילן שם את יהבו על תחום ההתחדשות העירונית וזאת בעיקר במסגרת תמ"א 38 אשר בו הוא בחר את הנישה של ייצוג הדיירים ומתן פתרונות חדשניים מקיפים למקסום הערך עבורם ומזעור הנזק.  בנוסף אילן הינו מגשר ובורר ואף הקים בשנת 2016 מחלקה ייעודית לכך במשרדו, בראשותו של הרב ד"ר עו"ד חיים שיין.
לצד זה, עוה"ד אילן שלומוביץ דירקטור בחברה קדישא, אב לארבעה ילדים וסב לשני נכדים.

יגאל אליהו | סמנכ"ל פיתוח עסקי

בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A), מתווך מורשה ומנהל עבודה מוסמך לבניין ותשתיות, בעברו מנהל פרויקטים ומנהל עבודה בחברת בניה וניהל בנייתן של מאות יח"ד בישראל, מייצג ומלווה כיום מעל 50 בניינים ומאות בעלי נכסים בפרויקטים לתמ"א 38 ופינוי בינוי. 

סרן במיל', בוגר קורס מ"פים ומשרת מילואים פעיל.


עו"ד ירון שלומוביץ | סמנכ"ל שיווק

בעל תואר ראשון במשפטים, עורך דין ומנהל שיווק ופיתוח עסקי במשרד עו"ד שלומוביץ, סורקין ושות'. מתמחה בתחום המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, ירון אחראי על קידום פרויקטים מטעם בעלי דירות והובלתם משלב הרעיון ועד לשלב סיום הפרויקט וקבלת התמורות במסגרתם. בעבר ירון התמחה בתחום שיווק הנדל"ן.


אלון וייזברג | מנהל קשרי לקוחות

שותף במשרד יגאל אלון שיווק פיקוח והתחדשות עירונית ,
משפטן, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, תואר שני במשפטים (LL.M) ובעל תעודת מבקר פנים. בעברו מנכ"ל אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת אריאל בשומרון. מומחה בניהול והקמת צוותים וניהול קשרי לקוחות.
כיום מלווה ומפקח למעלה מ50 פרויקטים בשלבים שונים במסגרת התחדשות עירונית. 


עו"ד אדם סורקין | מנהל המחלקה המשפטית

שותף ומנהל מחלקת נדל"ן במשרד עו"ד שלומוביץ, סורקין ושות', מתמחה בתחום המשפט האזרחי, מסחרי ומתמחה בעריכת הסכמים ועסקאות נדל”ן, לרבות בתחום הנדל"ן למגורים, למסחר ולתעסוקה ומלווה בעלי קרקעות בכל היבטי העסקה, אדם מייצג ומלווה בעלי דירות רבים בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית, כגון: “פינוי-בינוי” ותמ”א 38 (עיבוי בינוי וכן הריסה ובניה).

טואול - אתרים באינטרנט